fbpx

Przepisy na posiłki z Blendtec

Blendtec został stworzony dzięki połączeniu innowacyjnych rozwiązań i świetnej jakości tworzyw. Dzięki modelom z wbudowanymi różnego typu programami – każdy miłośnik gotowania znajdzie odpowiednie opcje dla siebie, które ułatwią mu przygotowywanie nawet najbardziej finezyjnych posiłków. Na co dzień często brakuje czasu, żeby poświęcać go w nadmiarze na długie przygotowywanie dań i przekąsek. Z blenderami Blendtec wszystko staje się łatwiejsze!

Jakie potrawy możesz wykonać z naszym kielichowym blenderem Blendtec?

Posiadając któryś z ultranowoczesnych modeli kielichowych, wysokoobrotowych blenderów Blendtec – jesteś w stanie stworzyć wiele różnych wariantów potraw i pokarmów, których wykonanie bez tego urządzenia zajęłoby Ci mnóstwo czasu!
Dzięki Blendtec pro 800  i jego innowacyjnemu programowi do kruszenia lodu możesz przyrządzić chłodne drinki i szejki mleczne, które zadowolą nawet najbardziej wymagających gości! Zaś Blendtec Designer 650 dzięki swoim funkcjonalnym programom pozwoli Ci na stworzenie dowolnego soku z całych owoców i smoothie, które skradnie serca nawet najbardziej fit koleżanek!
W kielichowym blenderze wysokoobrotowym możesz przyrządzić właściwie wszystko. Zupy krem, sosy, dipy czy nawet wyrobić ciasto, aby upiec ulubione słodkie bułeczki.
Po więcej przepisów zapraszamy na naszego bloga: