fbpx

Akcesoria Blendtec

Każdy z blenderów marki Blendtec ma indywidualne funkcje i programy, które go wyróżniają. Zależnie od Twoich potrzeb i potraw, które lubisz na co dzień gotować – co innego przyda Ci się w kuchni. Blendtec jest firmą, która stawia na wysoką renomę swoich urządzeń, przykładając dużą uwagę do jakości ich wykonania, innowacyjnych programów i funkcjonalnych paneli. To wszystko wiąże się z kosztami, które ponosisz za najwyższej jakości sprzęt. Na szczęście, kiedy będziesz chciał od naszego blendera kielichowego więcej, nie będziesz zmuszony wymieniać go na nowy model. Producent zadbał o akcesoria, które dodadzą Twojemu urządzeniu nowe funkcje i sprawią, że do Twojej kuchni zawita świeżość.

Kielich Blendtec Twister i Blendtec Mini Wildside

W ofercie mamy dwa dodatkowe kielichy, które przydadzą się w każdej kuchni.

Kielich Blendtec Twister to dodatek do blendera, który ułatwia Ci przygotowywanie potraw. Dzięki jego unikalnemu kształtowi, który zbliżony jest do dzbanka – łatwo przełożyć zblendowane pokarmy bezpośrednio do garnków czy innych naczyń. Stosowanie go ułatwia utrzymanie porządku w Twojej kuchni. Blendtec Twister wyposażony został w silikonową szpatułkę, dzięki której w prosty sposób wydobędziesz z kielicha nawet najbardziej gęste potrawy, chociażby masło orzechowe czy gęste sosy.

Drugą opcją, którą proponujemy, jest kielich Blendtec Mini Wildside. Ten kielich został stworzony dla miłośników szejków, koktajlów i innych napojów, które łatwo przyrządzić chociażby w Blendtec pro 800.